Iedereen, van 4 tot ver in de 70 jaar, kan deelnemen bij HV de Terriërs.
Iedereen, van 4 tot ver in de 70 jaar, kan deelnemen bij HV de Terriërs. Foto: aangeleverd

HV de Terriërs – Hockey voor alle leeftijden!

Sport

HEILOO - Hockey is een enorm populaire sport geworden. Afgelopen zomer wonnen zowel de Nederlandse hockeydames als hockeyheren goud op de Olympische Spelen.

Nederland is echt een hockeyland! In Heiloo bevindt zich de gezellige hockeyvereniging HV de Terriërs. Deze club heeft teams die op een hoog niveau spelen, maar ook recreatieve teams, senioren en jeugd die met veel plezier de hockeysport beoefenen. Iedereen, van 4 tot ver in de 70 jaar, kan deelnemen bij HV de Terriërs. Het draait hier om de onderlinge sfeer, het maken van vrienden, het deelnemen aan leuke activiteiten en lekker sportief bezig zijn.

Plezier centraal
Bij HV de Terriërs leren kinderen samen te werken, respect te hebben voor elkaar en dat plezier in de sport belangrijker is dan winnen. Senioren genieten van een fysieke training op een doordeweekse avond en een fanatieke wedstrijd op zondag of vrijdagavond. Voor iedereen die wil leren hockeyen of het hockeyen weer wil oppakken, worden er diverse activiteiten aangeboden.

Meer informatie?
Wil je meer weten? Bezoek ons Instagramaccount @hvdeterriers en stuur ons een DM voor meer informatie. Op onze compleet vernieuwde website hvdeterriers.nl is ook veel informatie te vinden.

Sfeer proeven
Wil je de echte sfeer proeven? Kom dan op een zaterdag gezellig langs op ons prachtige sportcomplex aan Het Zevenhuizen in Heiloo.

Bedrijf Belicht

Sport

Regio

Digitale krant