Lisette van Kado & Zo ziet je graag op 18 april!
Lisette van Kado & Zo ziet je graag op 18 april! Foto: aangeleverd

Voorjaarsevent bij Kado & Zo: ontdek de nieuwste mode

zaterdag 18 april 2026 9:30 tot 18:00

HEILOO – Het is de hoogste tijd om je garderobe klaar te maken voor het voorjaar! Kom langs op zaterdag 18 april en laat je inspireren tijdens het Voorjaarsevent van Kado & Zo.

Op deze speciale dag kun je twee keer genieten van een spectaculaire modeshow. Laat je om 13.00 uur of 15.00 uur meevoeren door de nieuwste trends en meest stijlvolle items uit de voorjaarscollecties voor dames en heren. Laat je inspireren door frisse voorjaarskleuren, stijlvolle combinaties en de nieuwste trends die je direct in de stemming brengen voor het nieuwe seizoen. Natuurlijk is er ook een hapje en een drankje en wordt de dag omlijst met gezellige muziek.

Shoppen met een extra verrassing

Naast de modeshows pakt Kado & Zo ook uit met mooie cadeaus voor hun klanten. Bij een besteding vanaf € 50 ontvangt iedereen sowieso een cadeau. Hoe hoger het bestedingsbedrag, hoe groter het cadeau. Dit zijn stijlvolle items van topmerken zoals Freequent, Inwear, Legend en By-Bar. Perfect om je nieuwe outfit compleet te maken!

Wil je inspiratie opdoen of gewoon een gezellige middag beleven? Kom dan langs en ontdek de mooiste mode-items voor het voorjaar. Het Voorjaarsevent duurt van 9.30 tot 18.00 uur.

Locatie: Heerenweg 138, Heiloo
Eventtijden: 9.30 - 18.00 uur
Modeshows: 13.00 & 15.00 uur.

Wij zien je graag op zaterdag 18 april!