
Jan Baltus kroont zich tot clubkampioen van biljartclub De Vrije Keu(s)
AKERSLOOT – Na een seizoen vol vriendschappelijke strijd en precisie is de beslissing gevallen. Afgelopen dinsdag 28 april streden de drie periodekampioenen van biljartclub De Vrije Keu(s) om de ultieme eer: het clubkampioenschap van 2026. Na een zinderende finale mocht Jan Baltus de felbegeerde wisseltrofee in ontvangst nemen.
De finaleavond in Het Trefpunt stond in het teken van de drie sterkste spelers van het afgelopen seizoen. In drie spannende wedstrijden werd uitgemaakt wie zich een jaar lang de beste van de club mag noemen.
Jan Baltus toonde de meest vaste hand en bleef zijn concurrenten net voor. De strijd om de overige ereplaatsen was eveneens nipt; Theo van der Vlugt legde beslag op de tweede prijs, terwijl Theo op het Veld het podium compleet maakte met een mooie derde plek.
Na de sportieve strijd was er tijd voor ontspanning. De prijzen werden uitgereikt tijdens een gezellig samenzijn, waar onder het genot van een hapje en een drankje werd nagepraat over de mooiste caramboles van het jaar.
Word jij het nieuwe lid van De Vrije Keu(s)?
Het seizoen loopt nu ten einde, maar achter de schermen wordt alweer vooruitgekeken. Biljartclub De Vrije Keu(s) is een vereniging waar sportiviteit en gezelligheid hand in hand gaan. De club heeft voor het nieuwe seizoen nog plaats voor enkele enthousiaste nieuwe leden.
Wanneer: Elke dinsdagavond (september t/m mei).
Locatie: Het Trefpunt, Akersloot.
Interesse? Kom in september gerust eens vrijblijvend kijken of neem voor meer informatie contact op met Rob Scholte via 06-51617333.
Samen maken we er weer een mooi seizoen van!
