Belangrijke data Historische Vereniging Heiloo
HEILOO - Op woensdag 16 april bent u uitgenodigd voor de Algemene Ledenvergadering. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom en om 20.00 uur begint het officiële gedeelte.
Het bestuur heeft er dit jaar voor gekozen de vergaderstukken digitaal te versturen. Voor het begin van de vergadering zijn daar gedrukte exemplaren aanwezig en ook tijdens de openingstijden van het museum.
De vereniging is er trots op u deze avond voor te stellen aan de nieuwe voorzitter. De taak van Jaap de Graaf zit er reglementair na vele jaren voorzitterschap op, daarom zal de voorzittershamer deze avond van hand verwisselen. De tweede helft van de avond wordt verzorgd door historicus Hans Nauta, hij vertelt over de luchtoorlog in Noord-Kennemerland tijdens WO II. Heiloo werd diverse malen getroffen door bombardementen. Zie voor meer info: www.hvheiloo.nl
Een gedenkwaardige, interessante avond. Wees welkom.
Tentoonstelling
Nog enkele weken is de tentoonstelling ‘80 jaar bevrijding in Heiloo' te zien. Met foto's en filmbeelden van de intocht van de Engelsen en de Canadezen over de Kennemerstraatweg. Voor kinderen is er een tentoonstellingsspeurtocht.
Tot slot
De Nachtwachtlezing is uitverkocht.
In aantocht: tentoonstelling HKO en Timmerdorp
Openingstijden van het museum: dinsdag 19.00 uur, weekend 14.00-17.00 uur. Toegang gratis.