Een werk van Peter Lassooy.
Een werk van Peter Lassooy. Foto: Peter Lassooy

Cursus bloemschilderen in aquarel

EGMOND-BINNEN - Peter Lassooy is een creatieve duizendpoot met een diepe verbondenheid met natuur, landschap en erfgoed. Peter geeft van 5 tot en met 8 mei een cursus bloemschilderen in aquarel.

Gedurende vier achtereenvolgende dagen neemt Peter Lassooy je mee in de wondere wereld van de aquarel. Door vier dagen achter elkaar te werken blijf je in een flow en neem je aan het eind van de week jouw kunstwerk mee naar huis. Je leert hoe je het papier moet opspannen en welke materialen je kunt gebruiken. Je schildert 'nat in nat’ en 'nat in droog'. Je maakt maskers en je tekent met aquarelinkt. Na vier dagen neem je je kunstwerk mee naar huis.

De eerste cursus is in mei. Voor meer informatie en inschrijving zie www.peterlassooy.nl De cursussen vinden plaats in de tuin en het atelier van Peter Lassooy in Egmond-Binnen.


Het werk van Lassooy is te zien op zijn website.