
Nieuw bij Double Stars Heiloo: BeeBall Majors Team voor jongens en meisje van 7 - 9 jaar
SportHEILOO - In 2025 start een nieuw BeeBall Majors-team voor jongens en meisjes van 7, 8 en 9 jaar.
Kinderen tussen de 7 en 9 jaar die willen ontdekken hoe leuk BeeBall is, kunnen gratis meetrainen op woensdagmiddag van 16.30 tot 17.30 uur. Aanmelden kan via info@doublestars.nl.
BeeBall: honk- en softbal voor de allerkleinsten van 5 tot 10 jaar
BeeBall is een speelse en toegankelijke manier om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met honkbal en softbal. Het draait om plezier, samenwerken en het leren van de basisvaardigheden zoals slaan, gooien, vangen en rennen. Deze sport is speciaal ontwikkeld voor jongens en meisjes tussen de 5 en 10 jaar.
BeeBall Major League wordt gespeeld met vier honken. Binnen de BeeBall Rookie League kan, afhankelijk van het niveau, in overleg met de tegenstander gekozen worden voor slaan vanaf een slagstatief of Coach Pitch.
Uitrusting en benodigdheden
Bal
Bij BeeBall Major League wordt een 8,5-inch soft-touch honkbal gebruikt. Deze kleinere vinylbal met opgestikte naad is veilig en maakt het makkelijker om gerichter en harder te gooien.
Knuppel
Er wordt gespeeld met een aluminium of houten knuppel. Een lichte knuppel is beter hanteerbaar en zorgt ervoor dat de bal verder wordt geslagen.
Slagstatief
Een slagpaaltje helpt spelers om de bal goed te raken. Een slagstatief aanschaffen is niet direct nodig; een zelfgemaakt statief van een strak opgerolde krant en een 45 cm hoge pylon werkt ook prima.
Handschoen
Een kleine handschoen is makkelijker te hanteren en helpt jonge spelers om sneller de juiste vangtechniek onder de knie te krijgen.
Schoenen
Sportschoenen of schoenen met rubberen noppen zijn verplicht.
Voor nieuwe leden is er een handschoen beschikbaar en knuppels zijn te leen bij de club. Om te starten zijn alleen een sportbroek, shirt en geschikte schoenen nodig (bijv. voetbalschoenen of kunstgrasschoenen). Elk nieuw lid ontvangt een petje van Double Stars.
Gezellige en bekwame coaches begeleiden het team. Het belangrijkste is samen plezier maken en de sport leren kennen!
Meer informatie: www.doublestars.nl/honkbal/honkbal-teams/beeball-majors-1