
Kunstwerken van zwerfafval
HEILOO - Tussen het zwerfafval dat Lioba en Fred van Atelier Lifre opruimen zit ook rommel die zij gebruiken om kunstwerkjes te maken. Deze kunstwerkjes willen zij via de Uitkijkpost te koop aanbieden onder het motto 'Zit hier iets van u bij? Te koop is dit schilderij!'
Voor € 50 kan deze Pollution Art (50 x 50cm) bij u aan de wand hangen. De € 50 gaat naar de Heilooër stichting Veldwerk Nepal.
Stichting Veldwerk Nepal zet zich in om een bijdrage te leveren door studiebeurzen aan te bieden voor kinderen in Dhading en Kathmandu voor het volgen van basisonderwijs, middelbaar- of beroepsonderwijs en soms zelfs hoger onderwijs. Bij de selectie van leerlingen die hiervoor in aanmerking komen, wordt duidelijk gekeken naar de sociale en economische situatie van het kind en hun familie.
De stichting geeft extra voorrang aan weeskinderen; kinderen uit lage sociale kasten; gehandicapten en meisjes.
Elk kind heeft een uniek verhaal. De ondersteuning en kosten verschillen dan ook per situatie. Voor een schooljaar ligt dit tussen de € 150 en € 800. Dit is afhankelijk van de financiële situatie van de ouders, de locatie/reisafstand, leeftijd en situatie van het kind (we ondersteunen ook weeskinderen en gehandicapte kinderen).
Kijk voor meer info over Veldwerk op
www.stichtingveldwerknepal.nl
Heeft u interesse in een kunstwerk? Bel dan Atelier Lifre op 06-22659285.